Sitemiz'den yararlanmak için lütfen üye olun!
Sitemiz'den yararlanmak için lütfen üye olun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

qitmek için qeLme bi daha yüreqime..

YazarMesaj
SiZzoFrEniq
Administrator
Administrator
SiZzoFrEniq

Müzik Türü : RocK
Rap Sistemi : 0

qitmek için qeLme bi daha yüreqime.. Empty
MesajKonu: qitmek için qeLme bi daha yüreqime..   qitmek için qeLme bi daha yüreqime.. Icon_minipostedSalı Mart 11, 2008 8:21 pm

Sen ßeni ßüyüttün. sevqini verdin, sevqimi aLdın, sevqimLe birLikte her şeyimi aLdıqını biLmeden…
Gidiyorum demiştin. Neden qidersen, haLa anLamış deqiLim. ßişeyLermi YoLunda qitmedi Desem biLe Koymuştun ßir Kere Kafana.
Çok koLaydı dimi, ßir hırsız qibi qelip, Sessizce… Ansız… ßir o kadar Uzun… Ben Daha doyamamıştım ki sana, Sana aLışmaya çaLışırken, Şimdi yokLuquna ALışmak Zorunda ßıraktın beni. Neden, DiyebiLsem Sana. Ne yaptım yada ne yapmamaLıydım diyebiLseydim sana, eLin eLimde, qözLerimiz ise aynı ufuktaydı, beLki de.

GeLişin qibi Gidişinde Ani oLdu.
Doyamamak, Doymamak tı galiba.
Sevqi, özLem, Hasretti ßizim ki.
Ne Var ki Yoksun artık
.

Gittin, GitmeLi miydin, qitmen mi qerekiyordu, niye benden qidiyordun, niye bensiz qidiyordun. ßiLmiyorum Hiçbir şey. Sadece ßitti, Gidiyorum Diyebildin.
Ardında neLer bırakabiLirdin Sence. Geçip qeçiştir bir kaLp’ mi, Yoksa, Yoksa… Yoksa, Sevmemiş miydin. O qüveni verememiş miydim sana, O sıcakLıqı İLetememiş miydim Sana, Ne AnLatabiLdin, Nede anLayabiLdim.

İçimde fırtınaLar kopsa ne fayda artık, GüL bahçeLerine benzettiğim, hayaLLerimi onLa birleştirdiqim, onsuz hayaLim oLmayan, HayaLimin Onsuz anLamı olmayan Sen.. Yoktun ki. Hiçte oLmayacaksın qaLiba. Dönsen, Yine burdayım desen. yine sendeyim hadi sar beni Desen, aptaLca bir düşünceydi kendimi tutamadım Desen.

Şimdi KaLbimin Kapısını Kapattım Herkese.
Artık Sevsen de Boş, Sevmesen de.
Artık Dönsen de Boş, Dönmesen de
.

Gitmek İçin, Bir daha GeLme Yüreqime. .

alıntıdır.!

qitmek için qeLme bi daha yüreqime..
1 sayfadaki 1 sayfası